Usuwanie kretów

Najbardziej popularnym kretem w Polsce jest kret europejski. Ma on krępą budowę ciała, czarną, aksamitną sierść, małe i niewrażliwe na światło oczka oraz ryjkowaty pysk, zaopatrzonym w 44 zęby. Posiada silne łapy z mocnymi zagiętymi do tyłu pazurami, które są przystosowane do kopania podziemnych tuneli. Kret osiąga wielkość do 20 cm. Jego pożywieniem są dżdżownice, pędraki, larwy owadów i drobne ślimaki czy żaby.

Usuwanie kretów kretów

Dowodem, że kret jest na posesji są charakterystyczne kopce.

Same krety nie stanowią zagrożenia dla człowieka ale przyczyniają się do zniszczenia trawnika, utrudniają jego pielęgnacją a co najważniejsze - swoją podziemną wędrówką uszkadzają korzenie roślin, co doprowadza do ich obumierania. Dodatkowo krety, poprzez spożywanie pożytecznych dżdżownic, przyczyniają się do spadku jakości gleby. Jak widać, straty jakie wyrządzają te niepozorne ssaki są ogromne. Nie dziwi zatem nikogo, że gdy na terenie pojawi się kopiec z ziemią właściciel posesji próbuje jak najszybciej pozbyć się tego nieproszonego gościa.

Najbardziej skutecznym rozwiązaniem w tej sytuacji jest zlecenie usługi deratyzacji firmie zajmującej się tego typu usługami.

Szybkość i skuteczność

Wybierając firmę BOGEL® mają Państwo gwarancję szybkiego i skutecznego usunięcia kreta.

Często przyjeżdżamy do Klientów, którzy próbowali walczyć z tym szkodnikiem na własną rękę , co doprowadziło do ogromnych strat bez żadnego rezultatu. Nawet jak udało się na jakiś czas pozbyć szkodnika to on na drugi dzień wrócił i doprowadzał do jeszcze większych spustoszeń. Należy pamiętać, że kret jest pod częściową ochroną więc wszystkie podjęte działania muszą być zgodne z przepisami. Jeżeli zatem zauważycie Państwo na swoim trawniku kopiec kreta zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą a zapewniamy Państwa, że nasi pracownicy wypędzą krety oraz mogą zabezpieczyć dodatkową ochroną przed tymi szkodnikami.

Wybierając firmę BOGEL® wybieracie Państwo bezpieczeństwo, gwarancję skuteczności działań z zachowaniem norm bezpieczeństwa i przepisów BHP.
Dodatkowo zlecenia realizujemy zawsze w zgodzie z naturą.
Humanitarne usuwanie kretów

W naszej firmie deratyzacja odbywa się zawsze w sposób humanitarny i przy użyciu wyłącznie w 100 % bezpiecznych i skutecznych preparatów oraz urządzeń. Posiadany przez nas sprzęt jest w stanie szybko zlokalizować a następnie odstraszyć nieproszonych gości.

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych, firm oraz instytucji. Działamy na terenie Wrocławia oraz okolicznym miast.

Jeżeli chcesz pozbyć się kretów ze swojego ogrodu oraz

Jeżeli szukasz niezawodnej firmy

która usunie krety na terenie Wrocławia
oraz miast ościennych zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego