Przedsiębiorstwo BOGEL®

zostało założone przez Elżbietę Suszczyńską w 1990 roku. Poprzez 10-letnie doświadczenie zawodowe, jakie miała wówczas właścicielka, firma szybko zdobyła zaufanie Klientów na bardzo wymagającym rynku jakim jest Wrocław. Dzięki chęci rozszerzenia swoich umiejętności oraz udoskonalania metod prac BOGEL® stale podnosi swoje kwalifikacje oraz dba o najwyższy poziom obsługi. Nasi pracownicy na bieżąco uczestniczą w szkoleniach i kursach prowadzonych przez znanych specjalistów z branży DDD. Każda zatrudniona osoba posiada aktualne certyfikaty, potwierdzające jej wiedzę i umiejętności.

Nasza oferta
DDD Wrocław

DDD Wrocław

Wykonując prace zawsze staramy się jak najmniej ingerować w środowisko naturalne. Umożliwia nam to stosowanie nowoczesnych rozwiązań min. monitoringu DDD/HACCP.

Od 25 lat Elżbieta Suszczyńska jest Członkiem Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji, co podkreśla rzetelność i wysoką specjalizację w zakresie usług DDD.

Zakres prac oferowanych przez naszą firmę jest bardzo szeroki.

Główny obszar naszej działalności to dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja. Specjalizujemy się w usuwaniu gryzoni i zwalczaniu szkodników żywności (a w szczególności szkodników zbożowo-mącznych). Obsługujemy liczne magazyny zbożowe i silosy nie tylko na terenie Wrocławia ale również całego Dolnego Śląska.

Dodatkowo w ofercie mamy również dezodoryzację, deawionizacja, odpluskwianie, odkomarzanie oraz usuwanie zagrożeń ze strony szerszeni, os i itp.

Prace związane z DDD

Przeprowadzamy m.in. w pomieszczeniach przemysłowych, użytkowych i mieszkalnych.

Dla nas na pierwszym miejscu jest bezpieczeństwo dlatego wszystkie prace przeprowadzane są zgodnie z wypracowanymi procedurami i instrukcjami.

Stosowane przez nas preparaty odznaczają się wysoką jakością oraz najwyższą skutecznością. Posiadają aktualne atesty zarówno Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych jak też zezwolenia Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Rolnictwa.

Od marca 2020 roku świadczymy również zabiegi dezynfekcji obszarów po kontakcie z osobami chorymi lub podejrzanymi o zachorowanie na COVID-19. Usługę tę przeprowadzamy w obiektach użyteczności publicznej, zakładach produkcyjnych i pomieszczeniach biurowych na terenie Wrocławia. Dezynfekcję po COVID-19 realizujemy metodą opryskową lub za pomocą zamgławiania. Pracujemy zawsze zgodnie z wytycznymi WHO.

Wybierając firmę BOGEL® wybieracie Państwo bezpieczeństwo, gwarancję skuteczności działań z zachowaniem norm bezpieczeństwa i przepisów BHP.
Dodatkowo zlecenia realizujemy zawsze w zgodzie z naturą.
GHP, GMP, HACCP, ISO

Rozpiętość naszych usług DDD obejmuje również konsultacje w zakresie działań mających na celu wdrożenie Ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia (GHP, GMP, HACCP, ISO itp.). Po zakończonej interwencji sporządzamy dokumentację z wykonanego zabiegu. Do przeprowadzanych prac zawsze podchodzimy z należytą wnikliwością. Naszym celem jest trwałe usunięcie problemu Klienta.

Usługi DDD traktujemy jak misję dlatego też w sytuacjach awaryjnych pracujemy 24h / 7 dni w tygodniu.

Nasz serwis interwencyjny jest zawsze pod telefonem dlatego wybierając nasze usługi możecie Państwo spać spokojnie.

Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych, firm oraz instytucji. Działamy nie tylko na terenie Wrocławia i okolic, ale również całego Dolnego Śląska. Szczegóły znajdziecie Państwo na podstronie oferta.