Opinie o nas

Opinie są potwierdzone profilami użytkowników – pochodzą z profilu naszej firmy w Google Moja Firma.

Najlepsza firma z zakresie DDD we Wrocławiu.

Wybrałam ją na podstawie opinii i nie zawiodłam się. Pani, która przyjechała na zlecenie posiadała ogromną wiedzę za którą szło doświadczenie.

Dzięki jej metodom pracy udało mi się pozbyć problemu bez narażania natury co jest dla mnie szczególnie ważne. Zasługuje na rekomendację
stąd moja opinia na 5!

Barbara Jaworska

Firma która zna się na swojej robocie jak rzadko kto i ma serce do owadów, nawet tych z żądłem:)

Na działce odkryłem gniazdo os. Strasznie się wystraszyliśmy, bo mam dwójkę małych dzieci. Wezwaliśmy firmę Bogel,
która przeniosła rój w inne miejsce i nikt nie ucierpiał.

Szczerze polecam!

Michał Bonisławski

Nim trafiłam na firmę Bogel
trzy razy wzywałam firmę dezynfekująca i za każdym razem problem wracał nim ekipa zdążyła odjechać z mojej ulicy.

Dopiero po wizycie firmy Bogel mój problem się rozwiązał. I pomimo że minęło już kilka miesięcy nic się nie dzieje.

Bardzo dziękuję i polecam, oni naprawdę znają się na swojej robocie:)

Małgorzata Koniuszewska

W ubiegłym roku zleciliśmy firmie Bogel
dezynfekcję naszych magazynów zbożowych.
Poradzili sobie znakomicie z tematem stąd też ta opinia.

W tym roku również zdecydowaliśmy się na nich, ponieważ lubimy pracować z fachowcami mającymi uczciwe podejście do klienta.

Polecamy!

Marek Wasilewski

Szczerze polecam!
Firma rzetelna, konkretna i bardzo profesjonalna.

Problem z hordą pluskiew i prusaków zażegnany po pierwszej dezynfekcji.
Po drugiej, wykonanej profilaktycznie po ponad dwóch tygodniach, ani jednego "trupa" w żadnym zakamarku.

Obsługa na wysokim poziomie, sympatyczna i znająca się na rzeczy.

Dominik Danilewicz
Następna
Poprzednia

Pozostałe opinie

Asia Eulenfeld

Bardzo polecam. Profesjonalna i fachowa pomoc. Pani posiada ogromnąwiedzę i doświadczenie w zakresie deratyzacji. Po dwóch dniachproblem z gryzoniami w mieszkaniu został rozwiązany! Zasłużone 5 gwiazdek.


Kornelia Konieczna

Super kontakt i wykonanie na 5 gwiazdek. Wszystkie informacjeodnośnie pluskiew domowych otrzymaliśmy już przez telefon. Przyszłauśmiechnięta Pani, która wszystko wyjaśniła czyli jak działająśrodki i co należy zrobić. Obecnie jesteśmy po drugiej wizycie. Popluskwach ani śladu. Polecam każdemu tą firmę, bo naprawdę na tozasługują ciężką i efektywną pracą.


Marlena Wilk

Firma na wysokim poziomie, ogromne doświadczenie oraz rozległawiedza. Problemu nie ma już od wielu miesięcy, szkoda tylkozmarnowanych pieniędzy na ich niedołężną konkurencję. Zdecydowanie polecam!!!


Majka Maria

Najlepsza z firma z zakresu DDD na Dolnym Śląsku. Pani, która jestwłaścicielką posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresiederatyzacji. Dodatkowo odbiera telefon nawet w godzinachwieczornych i w soboty więc zasłużone 5 gwiazdek!!!!


Przemek Gronwald

Na poddaszu zaroiły mi się osy . Stwarzało to bardzo dużezagrożenie dla mnie i rodziny. Firma szybko i skuteczniezniwelowała zagrożenie także jestem bardzo zadowolony. Polecam!


Roman Marzec

Wszystkie usługi są wykonywane na czas i wysokiej jakości. Miło,profesjonalnie i w bardzo dobrej cenie.


Szymon Płacheta

Minęły 4 miesiące od wykonanej dezynfekcji. Na dzień dzisiejszyproblem nie powrócił i mam nadzieję że tak zostanie :). Paniprzeprowadzająca dezynfekcję rzetelna, konkretna, kontaktowa,udzieliła potrzebnej porady i dała gwarancję, że problem niepowróci.


Martyna Ignaczak

Dziękuje za wykonanie dezynsekcji w mojej kamienicy. Problem zkaraluchami to już przeszłość. Mój uporczywy problem został jużrozwiązany.


Oliwia Głowacka

Wykonali pełną dezynfekcję mojej hali produkcyjnej. Bardzoprofesjonalna firma. Jak będę potrzebowała jeszcze dezynfekcji napewno skorzystam z Waszych usług.


Oliwia Wojtasik

Miałam problem z gołębiami, które ciągle przebywały na moimbalkonie. Deawionizacja odstraszyła gołębie na dobre i już niewracają na mój balkon. Jakość usług oceniam na 5 z plusem.


Artur Bednarek

Wynająłem mieszkanie i okazało się, że w szafkach są pluskwy.Wezwałem firmę Bogel do odpluskwiania i zajęli się tym bardzoszybko. W końcu mogę spokojnie mieszkać.


Marcin Kozyra

Na usuwaniu szkodników znają się jak mało kto. Dodatkowo odbywa sięto szybko i przede wszystkim skutecznie. I jeszcze fakt, że czyświątek, piątek czy niedziela zawsze jak jest problem mogę na nichliczyć. Jak dla mnie uczciwe 5 gwiazdek :) Szczerze polecam!!!


Jarosław Wróblewski

Bardzo sprawna obsługa i pełen profesjonalizm. Usługa wykonana na 5 zplusem, ale odejmuję jedną gwiazdkę za 30 minutowe spóźnienie, chociażzdaję sobie sprawę, że zaplanowanie dokładnie dnia w tej działalnościpewnie jest bardzo trudne.


Janina Szalc

Z firmy Bogel korzystałam w momencie czyszczenia balkonu pogołębiach, wyglądało to naprawdę okropnie i bardzo martwiłam się ozdrowie swoich dzieci bo czytałam jak groźny jest obrzeżek gołębi!Pracownicy szybko i sprawnie poradzili sobie z problememzostawiając mój balkon czysty i gotowy do założenia siatki :) Naplus jest jeszcze czas realizacji - dosłownie z dnia na dzień udałosię ustalić wizytę.


Kamila Pawłowska

Najbardziej skuteczna firma we Wrocławiu w zakresie deratyzacji.Zdecydowanie zasługują na 5 gwiazdek. Polecam!!!


Julia Borucka

Wynajęłam mieszkanie, które, jak się okazało, miałam dzielić zkaraluchami:(( Właściciel mieszkania wynajął firmę od dezynfekcjiale nic to nie dało na dłuższą metę. Dopiero jak sama znalazłamfirmę Bogel i poprosiłam o szybką interwencję pozbyłam sięproblemu. Bardzo dziękuję za natychmiastową i przede wszystkimskuteczną pomoc. Polecam !!!!


It's Magic

Firma na 5 z plusem. Bardzo sprawny kontakt i szybka, skutecznawalka z insektami. Dodatkowo bardzo rozsądna cena. Polecam!!!


Paweł I

W naszym domku letniskowym odkryliśmy gniazdo os. Dzięki firmieBogel udało nam się usunąć problem bez ,,ofiar". Cieszę się, żetrafiłem w ich ręce, ponieważ pewnie kto inny podszedłby mocnochemicznie do tematu i kilkaset owadów byłoby mniej a dzięki firmieBogel wszystko przebiegło bardzo bezpiecznie i sprawnie.


Jola Sawicka

Na strychu sąsiad zaczął dokarmiać gołębie. Nie dość, że wszystkobyło upaskudzone to po jakimś czasie cała moja rodzina byłapogryziona. Jak się okazało sprawcą był obrzeżek gołębi. Wezwaliśmyfirmę Bogel i problem zniknął jak ręką odjął. Bardzo dziękuję zapomoc. Z czystym sumieniem polecam!


Wspólnota Mieszkaniowa

Korzystaliśmy z usług przedsiębiorstwa Bogel Elżbieta Suszczyńska wtamtym roku w czasie wakacji podczas akcji deratyzacja. Byliśmybardzo zadowoleni z wykonanych prac.
W tym roku również nasz wybórpadł na firmę Pani Elżbiety.
Możemy polecić ten zakład jakorzetelnego wykonawcę oraz zarekomendować przyszłym klientom.


Darek Sroka

W naszym ogrodzie zalęgły się kleszcze - były wszędzie. Wezwaliśmyfirmę spod Wrocławia ale problem nie zniknął. Dopiero po wizyciefirmy Bogel w końcu odzyskaliśmy ogród i dzieci oraz zwierzęta sąbezpieczne. Bardzo dziękujemy za pomoc.


Jarosław Adamski

Firma godna rekomendacji. Bardzo dobry kontakt telefoniczny,sprawne wykonanie i rozsądna cena. Zdecydowanie polecam!


Kebab

Polecam!!! Moim zdaniem najskuteczniejsza firma we Wrocławiu wswojej profesji. 100 % skuteczność i o to chodzi !


Kacper Dziedowicz

Dziękuję za szybką interwencję w kryzysowej sytuacji.


Bezkompromisowe działania i doświadczenie zdały egzamin. Problem zgłowy. Doskonały wskaźnik ceny do jakości działania firmy.


Tomasz Wilk

To moje 3 firma zajmująca się deratyzacją i wreszcie ktoś potrafiłrozwiązać mój problem. Usługa wykonana skutecznie, szybko i przedewszystkim w dobrej cenie. Polecam firmę Bogel


Jacob P

Deratyzacja w 100% skuteczna. Zastosowali rozwiązania które w moimprzypadku świetnie się sprawdziły. Pracownicy udzielili wszystkichinformacji odpowiedzieli na wszystkie pytania. Polecam!


Adrian Łapiński

Pomagali mi się uporać z gryzoniami. Poszło im naprawdę sprawnie. Pozbyłem się problemu raz na zawsze. Dziękuję za dobrze wykonaną usługę i polecam!


Anna Erber

Bardzo profesjonalna i fachowa firma. Konkurencja tylko wystawiłami rachunek a problem nie zniknął. Dopiero po wizycie firmy Bogelpozbyłam się uciążliwych lokatorów. Zdecydowanie najbardziejskuteczna firma we Wrocławiu .Polecam gorąco!


Anna Bujakiewicz

POLECAM !!! Dobry kontakt, krótkie terminy, personel wyszkolonydoskonale, profesjonalne podejście do klienta i wykonywanej pracy,także dużo się się dowiedziałam o tych szkodnikach z którymimęczyłam się w domu.


Tomek Grzyb

Rzetelnie wywiązali się z usługi. Wszystko zgodnie z uzgodnieniami,na czas. Miły kontakt telefoniczny - generalnie konkretna firma!


Henryk Zybowski

Brak zastrzeżeń, robota wykonana perfekcyjnie. Polecam


Łukasz Gawłowski

Pełna fachowość i punktualność. Panowie bardzo szybko i skutecznie wywiązali się ze zleconego zadania. Ceny optymalne. Nic tylko polecać.


Adam Sadowski

Dziękuję firmie Bogel za fachowe zajęcie się problemem gniazda os wmoim mieszkaniu. Bardzo dobry kontakt, wyjaśnienie wątpliwości iprzemiła rozmowa z właścicielka pozwala mi rekomendować usługi tejfirmy z czystym sumieniem.