Pozostałe usługi

Główny obszar naszej działalności to dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja. Szczególnie specjalizujemy się w usuwaniu szkodliwych owadów (prusaki, karaluchy, rybiki, pluskwy, pchły itp), usuwaniu kretów, gniazd os i szerszeni, odkomarzeniu oraz zwalczaniu szkodników żywności.

Jak Państwo widzicie zakres świadczonych przez nas prac jest bardzo szeroki. Poprzez zmieniające się środowisko naturalne systematycznie go jeszcze poszerzamy a stosowane przez nas metody - udoskonalamy.

Oprócz wyżej wymienionych usług mamy w swojej ofercie również szereg innych.

Deawionizacja

Do najpopularniejszych należą: deawionizacja, dezodoryzacja oraz zwalczanie kleszczy.

Deawionizacja to odstraszanie ptaków, które będąc w skupiskach potrafią bardzo utrudnić życie człowiekowi, doprowadzać do wielu zniszczeń oraz przenosić groźne choroby.

Jest kilka metod deawionizacji, które różnią się stopniem zaawansowania technologicznego. Do najbardziej popularnych należą metalowe odstraszacze, wizualne, elektroniczne oraz ultradźwiękowe.

Dobór metody zależy od skali problemu oraz od decyzji Klienta. Urządzenia montujemy w miejscach gdzie ptaki mogą budować gniazda czyli na parapetach, gzymsach, pasach podrynnowych, urządzeniach klimatyzacyjnych a nawet rzeźbach.

Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, mieście gdzie gołębie to wręcz zmora.

Od lat zabezpieczamy posesje i parapety naszych klientów przed tymi niechcianymi gośćmi. Gołębie niosą bowiem zagrożenia sanitarne i epidemiologiczne. Są żywicielami owada o nazwie obrzeżek gołębi (kleszczowaty), który przedostaje się do naszych domów i w tym momencie zaczyna się zachowywać się jak kleszcz czyli jest podstawowym pożywieniem jest ludzka krew. Gołębie strasznie zanieczyszczają i niszczą miejsca swojego pobytu.

Często występują w dużych skupiskach, szybko się oswajają z danym miejscem.

Deawionizacja

Jak powszechnie wiadomo, gołębie zamieszkują najczęściej duże aglomeracje miejskie. Do budowy swoich gniazd częstokroć wybierają zabytkowe dzielnice o ciasnej i historycznej zabudowie.

Nie czekajcie Państwo na to aby niechciane ptactwo zagnieździło się u Was na dobre!

Skontaktujcie się z nami już dziś, a my poradzimy sobie z nim błyskawicznie i to w atrakcyjnej cenie!

Usuwanie rybików

zwanych srebrzykami to jedno z częstych naszych zlecen. Rybiki to małe owady pozbawione skrzydeł. Osiągają długość do 10 mm. Nazwa ich wywodzi się ze srebrnego pancerza, którym są okryte. Ich pożywieniem jest ludzki naskórek, skrobia, cukier, pleśń oraz celuloza. Rybiki mogą doprowadzić do wielu zniszczeń.

Występują najczęściej w wilgotnych mieszkaniach, w których jest problem z wentylacją. Rybik lubi kryjówki w ciepłych, wilgotnych i zacienionych miejscach. Nie przenoszą chorób ale ich obecność jest bardzo uciążliwa. W sytuacji gdy nie są w porę usuwane regularne zwiększają swoją liczebność. Dlatego nie należy czekać, aż problem stanie się nieznośny tylko zadzwonić po firmę zajmująca się dezynsekcją i zlecić usługę usunięcia tego szkodnika.

Niezależnie od rodzaju zlecenia dla nas na pierwszym miejscu jest bezpieczeństwo dlatego wszystkie prace przeprowadzane są zgodnie z wypracowanymi procedurami i instrukcjami.

Stosowane przez nas preparaty odznaczają się wysoką jakością oraz najwyższą skutecznością. Posiadają aktualne atesty zarówno Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych jak też zezwolenia Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Rolnictwa.

Zwalczanie kleszczy

Zwalczanie kleszczy to obowiązek każdego właściciela posesji, który chce aby osoby przebywające na jego terenie były bezpieczne.

Kleszcze są to małe pajęczaki, które żyją w wysokich trawach oraz w lasach liściastych. Kleszcze mogą powodować zapalenie opon mózgowych, boreliozę i szereg innych chorób, które zagrażają zdrowiu i życiu zarówno ludzi jaki i zwierząt.

Usuwając kleszcze wykonujemy najczęściej zabieg polegający na zamgławianiu termicznym lub oprysku drobnokroplistym. Umożliwia to dotarcie preparatu do miejsc, w których przybywają kleszcze.

Jeżeli kleszcze znajdują się w Państwa otoczeniu koniecznie zadbajcie o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych.

Zapraszamy do kontaktu a my pozbędziemy się ich szybko i skutecznie!

Wybierając firmę BOGEL® wybieracie Państwo bezpieczeństwo, gwarancję skuteczności działań z zachowaniem norm bezpieczeństwa i przepisów BHP.
Dodatkowo zlecenia realizujemy zawsze w zgodzie z naturą.

Dezodoryzacja

Dezodoryzacja to proces polegający na neutralizowaniu odorów, czy też po prostu eliminowaniu niepożądanych zapachów. Usługa ta ma na celu poprawę jakości powietrza w pomieszczeniu. Różnica w maskowaniu zapachów odświeżaczami powietrza a dezodoryzacją polega na tym, że dezodoryzacja pozwala na całkowite usunięcie nieprzyjemnych zapachów.

Najczęściej dezodoryzację przeprowadzamy w wynajmowanych mieszkaniach, w piwnicach, na strychach, domach opieki społecznej, w lokalach gastronomicznych, magazynach przemysłowych, pogorzeliskach, zawilgoconych lub zalanych pomieszczeniach.

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów

Jest kilka metod dezodoryzacji a o wyborze konkretnej decyduje stopień intensywności niepożądanego zapachu, skład chemiczny zanieczyszczonego powietrza oraz rodzaj i powierzchnia, na której ma być wykonany zabieg.

Jeśli potrzebujecie Państwo naszego wsparcia, zapraszamy jak najszybciej do kontaktu.

Pozbądźcie się niechcianych zapachów raz na zawsze!
My wiemy jak to zrobić!.

Jeżeli chcesz pozbyć się szkodnika wymienionego w ofercie oraz

Jeżeli szukasz niezawodnej firmy

która usunie szkodniki na terenie Wrocławia
oraz miast ościennych zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego