Odpluskwianie Wrocław

Odpluskwianie jest to zabieg polegający na likwidacji pluskiew. Te niepozorne szkodniki to groźne pasożyty, które żywią się krwią zarówno ludzi jak i zwierząt. Pluskwy są małe i zwinne, co mocno utrudnia ich złapanie. Można je rozpoznać po owalnym kształcie oraz czerwono-brązowej barwie. Z wyglądu przypominają pestkę jabłka. Szkodniki te standardowo osiągają rozmiary od 5 do 7 milimetrów. Dodatkowo ich porą żeru jest noc, ponieważ w dzień chowają się w swoich kryjówkach i namierzenie ich jest bardzo utrudnione. Ich optymalnymi schowkami są materace, sofy, fotele oraz szczeliny elementów drewnianych np mebli czy podłóg.

Likwidacja pluskiew - pluskwy Wrocław

Często można też je spotkać za tapetami oraz obrazami wiszącymi na ścianie. Pluskwa ustala położenie swojej ofiary poprzez czułki, które są wrażliwe na woń lub ciepło ssaka. Szkodnik ten atakuje w grupach, dlatego też ślady po ukąszeniu są zazwyczaj rozległe. Pluskwy są szczególnie groźne dla osób mających tzw. ,,dobrą krew” oraz przy dużej skali pogryzienia. Efektem ich działalności może być stan chorobowy człowieka w postaci pokrzywki, gorączki, ogólnego osłabienia i rozbicia. Szczególnie groźne są w przypadku pogryzienia dzieci, ponieważ rozdrapane wykwity ulegają wtórnemu zakażeniu bakteryjnemu. Nieraz u osób, które zostały dotkliwie pokąsane przez pluskwy występują urazy psychiczne.

Nie należy bagatelizować obecności pluskiew i jeżeli potrzebujecie Państwo naszego wsparcia, zapraszamy do kontaktu.
Dzięki nam pozbędziesz się tych pasożytów szybko i raz na zawsze!

Jeżeli zdecydują się Państwo na naszą firmę gwarantujemy, że poradzimy sobie z tymi nieproszonymi gośćmi błyskawicznie i w atrakcyjnej cenie!

Wybierając firmę BOGEL® wybieracie Państwo bezpieczeństwo, gwarancję skuteczności działań z zachowaniem norm bezpieczeństwa i przepisów BHP.
Dodatkowo zlecenia realizujemy zawsze w zgodzie z naturą.
Wieloletnie doświadczenie

Firma Bogel® od 30 lat podejmuje się usuwania pluskiew z domów, mieszkań, budynków czy innych obiektów przemysłowych. Używamy wyłącznie bezpiecznych środków, które nie ingerują w środowisko naturalne. Wiemy jak bardzo temat pluskiew bywa krępujący dla naszych Klientów dlatego też na życzenie Klienta przyjeżdżamy na wizytę nieoznakowanymi autami a osoby wykonujące zabieg zakładają kombinezony ochronne dopiero będąc na miejscu u Klienta.

Jeżeli masz problem z pluskwami oraz

Jeżeli szukasz niezawodnej firmy

która przeprowadza odpluskwianie na terenie Wrocławia
oraz miast ościennych zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego