Odkomarzanie

Odkomarzanie jest zabiegiem ograniczenia ilości owadów na określonym terenie.

Komary są owadami, które są w stanie bardzo szybko dopasować się do warunków, w jakich przyjdzie im żyć. Dzięki czułkom z receptorami zapachu są w stanie znaleźć ofiarę nawet z odległości kilkudziesięciu metrów.

Niebezpieczne są tylko samice - komarzyce, które żywią się krwią potrzebną im do rozrodu. Samce są nieszkodliwe - ich pożywienie ogranicza się do nektaru kwiatów.

Odkomarzanie ma na celu poprawę naszego samopoczucia i przyjemności spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Zabieg ten jest wykonywany na terenie otwartym, na zewnątrz pomieszczeń, w parkach, ogrodach, w pobliżu stawów i jezior.

Likwidacja komarów

Ze względu na klimat panujący w Polsce miesiące wiosenno-letnie to czas kiedy komary potrafią być wyjątkowo uciążliwe. Szczególnie narażone są osoby mieszkające w otoczeniu bujnej zieleni czy też akwenów wodnych.

Mając na uwadze dużą uciążliwość dla człowieka warto zadbać o to by owady nie uprzykrzały życia lokalnej społeczności.

Dlatego też osoby chcące cieszyć się spokojnym latem nie powinny czekać aż problem urośnie tylko podjąć działania zmierzające do zmniejszenia ilości tych insektów. Odkomarzanie wykonane na terenie Wrocławia przez naszą firmę odbywa się zawsze przy użyciu odpowiedniego sprzętu oraz skutecznych i atestowanych preparatów, które są w 100 % bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Do odkomarzania wykorzystujemy zamgławiacz ULV.

Bardzo często Klienci pytają się nas czy odkomarzanie jest trwałe.

Skuteczność odkomarzania jest uzależniona od rozmiaru i rodzaju powierzchni poddanej zabiegowi. Oczywiście im bardziej rozległy obszar i duża gęstość zarośli tym większa szansa na długotrwały efekt. Wpływ mają również warunki atmosferyczne, po wykonaniu zabiegu. Standardowo rezultaty odkomarzania utrzymują się do dwóch miesięcy i tak naprawdę jeden zabieg umożliwia pozbycie się problemu na cały okres letni.

Wybierając firmę BOGEL® wybieracie Państwo bezpieczeństwo, gwarancję skuteczności działań z zachowaniem norm bezpieczeństwa i przepisów BHP.
Dodatkowo zlecenia realizujemy zawsze w zgodzie z naturą.
Wieloletnie doświadczenie

Wybierając firmę, której powierzycie Państwo odkomarzanie warto sprawdzić, czy ich metody pracy nie są szkodliwe dla innych owadów.

Korzystając z naszych usług macie Państwo gwarancję, że nasze działania zawsze są zgodne z zasadami ochrony środowiska. Stosowane przez nas procedury maksymalizują efektywność przeprowadzonego zabiegu, a wysokiej jakości preparaty są bezpieczne dla otaczającej nas przyrody i innych organizmów.

Bardzo często zabieg odkomarzania zlecają nam władze miast, wspólnoty mieszkaniowe oraz firmy. Liczna jest też grupa osób prywatnych, które chcąc spędzić czas na łonie natury muszą pozbyć się nieproszonych latających gości.

Dla naszych Klientów świadczymy usługę odkomarzania nie tylko we Wrocławiu ale na terenie całego Dolnego Śląska. Jako nieliczna firma na rynku udaje nam się godzić konkurencyjne ceny z bardzo wysoką skutecznością zabiegów.

Jeżeli masz problem z uciążliwymi komarami oraz

Jeżeli szukasz niezawodnej firmy

która przeprowadza odkomarzanie na terenie Wrocławia
oraz miast ościennych zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego