Dezynfekcja

Aby prowadzić lokal gastronomiczny, zakład przemysłowy czy placówkę medyczną, niezbędne jest zachowanie perfekcyjnej czystości. Niedopuszczalne jest, aby na użytkowanych powierzchniach znajdowały się różnego rodzaju drobnoustroje. Wykonywana przez naszą firmę dezynfekcja we Wrocławiu to profesjonalna usługa, która sprawia, że dane miejsce jest w pełni bezpieczne dla osób w nim przebywających, a także dla ewentualnych produktów, jakie w nim powstają.

Dezynfekcja Wrocław – co to jest?

Poprzez dezynfekcję następuje niszczenie wirusów, bakterii, grzybów, pleśni i innych drobnoustrojów. W tym celu odkaża się powierzchnie oraz przedmioty, na których mogły przebywać chorobotwórcze organizmy. Musimy zdawać sobie sprawę, że nie zawsze dochodzi do całkowitego usunięcia problemu, ponieważ w wyniku prac zniszczeniu ulegają formy wegetatywne a zostają formy przetrwalnikowe mikroorganizmów.

Dezynfekcja - metody działania

Podczas dezynfekcji stosuje się trzy rodzaje metod: chemiczną, fizyczną oraz termiczno-chemiczną.

  • Dezynfekcja termiczna oparta jest na wykorzystaniu pary wodnej o temperaturze 100-105 stopni Celsjusza pod normalnym lub zwiększonym ciśnieniem.
  • Dezynfekcja chemiczna oparta jest na wykorzystaniu środków odkażających, opartych m.in. na soli amoniowej oraz alkoholu etylowym.
  • Dezynfekcja termiczno - chemiczna to wykorzystanie metody chemicznej przy użyciu wysokich temperatur.

Wszystkie metody dezynfekcji są sprawdzone, a ich użycie jest uzależnione od potrzeb oraz od rodzaju pomieszczenia, w którym ma się odbywać proces. Dezynfekcja we Wrocławiu w wykonaniu naszej firmy to zawsze indywidualny dobór metody. Zależy nam na uzyskaniu jak najlepszego efektu. Dlatego zawsze dokładnie analizujemy zlecenie, dbając o to, aby wszystko zostało wykonane jak należy. Wiemy, że w naszej pracy nie ma miejsca na pomyłki. Nawet najmniejszy błąd może skutkować tym, że w dezynfekowanym miejscu pozostaną bakterie, wirusy bądź grzyby, co będzie stanowić zagrożenie dla procesu produkcyjnego bądź przebywających w danym miejscu ludzi. Podchodzimy bardzo odpowiedzialnie do swojej pracy. W razie wątpliwości wyjaśniamy klientom dlaczego dana metoda jest w konkretnym przypadku najlepszym wyborem.

Mając na pierwszym miejscu bezpieczeństwo ludzi i zwierząt zabieg dezynfekcji wykonujemy wyłącznie podczas nieobecności użytkowników danego obiektu. Nie dopuszczamy do tego, aby w trakcie naszej pracy ktoś znajdował się w pomieszczeniu. Wiemy, że mogłoby to stanowić ogromne zagrożenie. Od początku naszej działalności przyświeca nam troska o bezpieczeństwo. Duży nacisk kładziemy na przestrzeganie procedur. Wiemy, że w naszej branży jest to absolutnie obowiązkowe.

W przeciwnym razie mogłoby to narazić ich na skutki negatywnego wpływu środków dezynfekcyjnych. W sytuacji dezynfekcji magazynów spożywczych, stołówek, kuchni, lokali gastronomicznych zabieg przeprowadzany jest wyłącznie przy pomocy preparatów, które mają atesty dopuszczające do użytku w pomieszczeniach z żywnością. W firma BOGEL ® dezynfekcję zawsze wykonujemy zgodnie z zasadami GHP (Zasady Dobrej Praktyki Higieny). Dezynfekcja we Wrocławiu to w wykonaniu naszej firmy wyłącznie środki dezynfekcyjne pochodzące od renomowanych producentów. Stawiamy na preparaty, których skład i pochodzenie są nam w pełni znane. Pracujemy na produktach z atestami, których działanie zostało potwierdzone. Dzięki temu mamy pewność, że wykonana przez nas dezynfekcja faktycznie usuwa grzyby, bakterie, wirusy i inne czynniki chorobotwórcze.

Po zakończonym zabiegu Klient dostaje protokół wykonanego odkażenia. Jest to dokument potwierdzający przeprowadzoną dezynfekcję. Wskazujemy w nim zawsze dokładnie, jakie pomieszczenie zostało zdezynfekowane, a także jakim środkiem została wykonana cała procedura. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasi klienci mogą na nas liczyć. Na wszystkie pojawiające się pytania nasi pracownicy zawsze wyczerpująco odpowiadają. Dbamy o to, aby każdy, kto zdecydował się skorzystać z naszych usług był w pełni zadowolony.

Skuteczność i bezpieczeństwo

Na efekt dezynfekcji największy wpływ ma osoba ją wykonująca. Dlatego gdy spotkacie się Państwo z tym problemem warto wybrać zaufaną, skuteczną i bezpieczną w działaniu firmę z zakresu DDD.

Takim przedsiębiorstwem z całą pewnością jesteśmy my - firma BOGEL ® - specjalista w zakresie dezynfekcji na terenie Wrocławia i okolic. Dezynfekcja we Wrocławiu w wykonaniu naszej firmy jest zawsze przeprowadzana przez odpowiednio przeszkolonych pracowników. Stawiamy na personel, który doskonale zna się na swojej pracy, a także wie, jak duża odpowiedzialność na nim spoczywa. W naszej firmy przestrzega się wszystkich obowiązujących procedur.

Wybierając naszą firmę macie Państwo gwarancję, że stosowane przez nas preparaty fizyczne i chemiczne nie zagrażają życiu i zdrowiu zarówno mieszkańców lokali mieszkalnych, jak i pracowników w firmach, instytucjach oraz zakładach przemysłowych.

Od marca 2020 roku świadczymy również zabiegi dezynfekcji obszarów po kontakcie z osobami chorymi lub podejrzanymi o zachorowanie na COVID-19. Usługę tą przeprowadzamy w obiektach użyteczności publicznej, zakładach produkcyjnych i pomieszczeniach biurowych na terenie Wrocławia. Dezynfekcję po COVID-19 realizujemy metodą opryskową lub za pomocą zamgławiania. Pracujemy zawsze zgodnie z wytycznymi WHO. Jesteśmy firmą, która reaguje na bieżące potrzeby rynku. Wiemy, że dezynfekcja we Wrocławiu w przypadku COVID-19 jest naprawdę potrzebna. Nie mogliśmy więc nie wprowadzić tej usługi do naszej oferty.

Dezynfekcja Wrocław – ile kosztuje usługa?

Jesteśmy firmą, która wyróżnia się na rynku pod wieloma względami. Dbamy nie tylko o wysoką jakość usług, ale również naprawdę przystępną politykę cenową. Wiemy, że klienci oczekują dzisiaj skuteczności, nie chcąc jednocześnie zbytnio nadwyrężać swojego budżetu. Dlatego dezynfekcja we Wrocławiu w przypadku naszej firmy nie jest droga. Stawiamy na konkurencyjne ceny, które sprawiają, że skorzystanie z naszej oferty naprawdę się opłaca. Co ważne, stawka jest zawsze ustalana indywidualnie. Uwzględniamy rodzaj pomieszczenia, w którym ma być wykonana dezynfekcja, a także jego wielkość. Wpływ na ostateczny koszt ma także wybrana metoda. Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia przedstawiamy klientowi kosztorys, dokładnie informując, z jakim wydatkiem musi się liczyć.

Interesuje Cię dezynfekcja we Wrocławiu? Szukasz firmy, która wykona ją w pełni profesjonalnie? Zależy Ci na tym, aby wszystko zostało wykonane jak należy? Chcesz otrzymać wyczerpujący raport dokumentujący przeprowadzoną dezynfekcję? Oferowane przez nas usługi to naprawdę bardzo dobry wybór. Wiedza, doświadczenie, wykwalifikowany personel, przystępne ceny – wszystko to sprawia, że z naszej oferty naprawdę warto skorzystać. Zapraszamy!

Wybierając firmę BOGEL® wybieracie Państwo bezpieczeństwo, gwarancję skuteczności działań z zachowaniem norm bezpieczeństwa i przepisów BHP.
Dodatkowo zlecenia realizujemy zawsze w zgodzie z naturą.
Dezynfekcja powierzchni

To dziś niezwykle ważna sprawa. Dbanie o zdrowie i bezpieczeństwo w pracy, w szkole czy na zajęciach dodatkowych to dziś obowiązek.

Zadbajcie Państwo o to by drobnoustroje chorobotwórcze nie spędzały snu z powiek nikomu z Państwa otoczenia. Jako doświadczona firma w branży DDD kompleksowo podchodzimy do tematu dezynfekcji.

Często Klienci pytają nas jakie są koszty dezynfekcji we Wrocławiu. Koszt przeprowadzenia dezynfekcji we Wrocławiu jest uzależniony od kilku czynników. Podstawowym jest wielkość dezynfekowanego pomieszczenia. Kolejne to liczebność organizmów szkodliwych oraz rodzaj zastosowanych preparatów.

Jeżeli szukasz niezawodnej firmy

która przeprowadza dezynfekcję na terenie Wrocławia
oraz miast ościennych zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego