Deratyzacja

Deratyzacja potocznie nazywana odszczurzaniem to zabieg polegający na usuwaniu szkodliwych gryzoni (szczurów, myszy itp.) za pomocą środków chemicznych, fizycznych lub biologicznych. Deratyzacja odbywa się standardowo poprzez wykorzystanie zatrutego pożywienia. Nieraz wykorzystuje się pułapki żywołowne. W nielicznych przypadkach stosuje się inne rozwiązania.

Poprzez deratyzację można pozbyć się również kun, kretów i nornic.

Aby każdy z nas czuł się bezpiecznie w dzisiejszych czasach deratyzacja jest obowiązkowa.

Obecność gryzoni

Nie tylko wywołuje lęk u niektórych ludzi ale przede wszystkim szkodniki te mogą przenosić groźne choroby (np. wirusowe zapalenie wątroby, tyfus, dżuma itp).

Nie trzeba się obawiać szkodliwości środków użytych podczas deratyzacji. Są one bezpieczne dla człowieka. Często jeździmy na zgłoszenia, gdzie na początku Klient próbował sam walczyć ze szkodnikami a ze względu na mizerne efekty i szybkie tempo powiększania liczebności szkodników postanowił skorzystać z naszych usług. Szczury to spory problem stolicy Dolnego Śląska, dlatego też deratyzacja Wrocławia to mocny fundament naszej działalności. Duża ilość zawilgoconych piwnic, ogromna liczba lokali gastronomicznych to optymalne warunki dla tych szkodników. Dodatkowo ciepłe i wilgotne dni to idealny czas do ich rozmnażania. Szczury, jak rzadko które stworzenia, do perfekcji opanowały sztukę przetrwania i potrafią wytrzymać w skrajnie trudnych warunkach przed długi okres czasu. Dlatego też walka z nimi bywa ciężka i naprawdę wymagająca wprawy.

Jako firma deratyzacyjna posiadamy największe doświadczenie właśnie w tym zakresie. Skutecznie dbamy o to by wyłapać wszystkich nieproszonych gości w naszej przestrzeni. Nieraz sytuacja jest już bardzo trudna ale zapewniamy, że nasze lata praktyki przekładają się na solidność wykonanego zlecenia.

Skuteczność i bezpieczeństwo

Najważniejszym elementem mającym wpływ na skuteczność deratyzacji jest rozpoznanie przeciwnika i dobór odpowiedniej metody. Aby efekty działania deratyzacji były długotrwałe należy jednorazowy zabieg zamienić na cykliczną profilaktykę.

Zapewniamy, że nasi specjaliści z wielką skutecznością wyłapują gryzonie i zabezpieczają monitorowany teren przed ich ponownym pojawieniem.

Oprócz zwalczania szkodników prowadzimy działania prewencyjne.

Wykonując deratyzację na terenie Wrocławia i okolic oferujemy usługi w zakresie działań mających na celu wdrożenia Ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia (GHP, GMP, HACCP, ISO itp.) oraz przygotowujemy dokumentację podjętych prac zmierzających do zabezpieczenia zakładu przed szkodnikami.

Wybierając firmę BOGEL® wybieracie Państwo bezpieczeństwo, gwarancję skuteczności działań z zachowaniem norm bezpieczeństwa i przepisów BHP.
Dodatkowo zlecenia realizujemy zawsze w zgodzie z naturą.
Wieloletnie doświadczenie

Z firmą BOGEL ® macie Państwo pewność bezpiecznej i niezawodnej deratyzacji.

Deratyzacja na terenie Wrocławia to nasza specjalność. Nasze ponad 40-letnie doświadczenie jest dowodem na rzetelność i solidność prac.

Każdego dnia skutecznie dbamy o zapewnienie bezpieczeństwa tam, gdzie istnieje jakiekolwiek ryzyko dla Państwa zdrowia.

Współpracując z nami mają Państwo pewność, że utrapienie w postaci szkodliwych gryzoni zniknie dzięki naszym sprawdzonym metodom oraz zawsze możecie Państwo liczyć na długotrwałe rezultaty.

Od wielu lat zajmujemy się wszelkimi problemami mieszkańców oraz przedsiębiorców na terenie Wrocławia. Nasze doświadczenie to coś czego zazdrości nam konkurencja!

Każdego dnia podejmujemy się zleceń, które dla innych firm okazały się niemożliwe. Nasze umiejętności, lata praktyki, precyzja a także doskonałe zaplecze sprzętowe i sprawdzone środki są gwarancją sukcesu.

Jeżeli masz problem z gryzoniami oraz

Jeżeli szukasz niezawodnej firmy

która przeprowadza deratyzację na terenie Wrocławia
oraz miast ościennych zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego
Deratyzacja Wrocław - profesjonalnie, kompleksowo, tanio

Z populacją sięgającą 700 tysięcy osób, Wrocław jest największym miastem Dolnego Śląska. Przy tak wielu ludziach żyjących w bliskim sąsiedztwie, obok domów i firm, które ich utrzymują, Wrocław boryka się z problemami szkodników wszelkich kształtów i rozmiarów. Dlatego istnieje nasza firma - zespół oddanych lokalnych techników, którzy rozwiązują problemy ze szkodnikami i z pomocą usługi, jaką jest deratyzacja we Wrocławiu na dobre powstrzymają ich powrót.

Deratyzacja z BOGEL we Wrocławiu - czego się spodziewać?

Technicy zajmujący się zwalczaniem szkodników w ramach deratyzacji mogą zapewnić Państwu spokój ducha, fachowo pomagając w usuwaniu niechcianych szkodników z domu lub firmy – i upewniając się, że nie wrócą.

Chociaż myszy, szczury czy krety zapewniają korzyści dla ekosystemu, w dużej liczbie te gryzonie mogą być niebezpieczne i nie będzie łatwo poradzić sobie z nimi samodzielnie. Jeśli chcą zapewnić Państwo zdrowie i bezpieczeństwo sobie i swoim bliskim, czy współpracownikom - naprawdę ważne jest, aby w takiej sytuacji skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy zajmującej się usługami takimi jak deratyzacja we Wrocławiu. Decydując się na współpracę z BOGEL każdy potrzebujący może mieć pewność, że zgłoszona do deratyzacji własność będzie profesjonalnie chroniona. Nasi technicy są dobrze wyszkoleni, aby fachowo kontrolować populację gryzoni i usuwać ich siedliska z wskazanej posesji. Aby uzyskać profesjonalną deratyzację we Wrocławiu - warto skontaktować się z nami już dzisiaj.

Czy myszy narobiły bałaganu w domu lub firmie we Wrocławiu?

Myszy są najbardziej nieprzyjaznymi szkodnikami we Wrocławiu, ponieważ mogą powodować wystarczającą liczbę inwazji w domach właścicieli domów lub w miejscach pracy, aby pogorszyć sytuację. Mimo iż mają uroczą aparycję - zdecydowanie w takich ilościach nie są stworzeniami, które chcieliby mieć Państwo w swoim domu. Mogą narażać zarówno mienie, jak i domowników na niebezpieczeństwo i tutaj pojawia się zapewniana przez nas deratyzacja we Wrocławiu.

Na pewno nie spodoba się Państwu osobnik, który przez cały dzień niszczy meble i zostawia odchody w kuchni, albo gryzie przewody elektryczne w ścianach, co w efekcie może doprowadzić do zniszczenia systemu ogrzewania i chłodzenia - niemniej jednak myszy mogą to zrobić w mgnieniu oka. Przenoszą również różne choroby, więc potrzeba tutaj kogoś przeszkolonego do wykonania kompleksowej deratyzacji.

Zagrożenia dla zdrowia związane z myszami a konieczność deratyzacji we Wrocławiu

Wiadomo, że myszy przenoszą ogromną ilość chorób - również we Wrocławiu. Ich odchody mogą wywoływać alergie i rozprzestrzeniać choroby przenoszone przez żywność. Więc rodzina jest zagrożona salmonellą, jeśli w domu będą odchody myszy. Mysz domowa może zarazić domowników LCMV (wirusem limfocytarnego zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych), który może powodować infekcje, szczególnie w chłodniejszych miesiącach. Natomiast mysz białonoga jest głównym nosicielem boreliozy, ponieważ żywi kleszcze czarnonogie, co czyni ją kluczowym winowajcą rozprzestrzeniania się tej choroby. Jeśli więc te bądź inne gryzonie zadomowiły się w Państwa domu lub miejscu pracy - czym prędzej powinna być wykonana deratyzacja we Wrocławiu i należy do tego podejść rozsądnie i z powagą.

Deratyzacja - Wrocław ma swoich wybawców od gryzoni!

Nasza firma to najbardziej zaufany eksterminator szczurów i myszy we Wrocławiu. Obiecujemy skuteczną, niezawodną i gwarantowaną eksterminację myszy i innych gryzoni. Kiedy zadzwonią Państwo do nas, aby pozbyć się myszy i szczurów z budynku - pojawimy się bezzwłocznie. Nasi technicy zamkną wszystkie punkty wejścia w celu usunięcia szczurów lub myszy z domu lub miejsca pracy - kompleksowa deratyzacja we Wrocławiu firmy BOGEL to nasz znak rozpoznawczy. Wdrażamy różne metody zwalczania inwazji myszy lub szczurów, aby jak najlepiej dopasować je do okoliczności i sytuacji. Wystarczy się z nami skonsultować aby ustalić jaki zabieg będzie odpowiedni - pełni chęci, wiedzy i doświadczenia do takiego kontaktu w razie potrzeby, zapraszamy!